Animal World

Nasz Świat...Nasze życie...

Ogłoszenie

Forum zmieniło adres. Obecnie forum działa na adresie: http://animalworld.iforums.pl/index.php Wiele zaszło zmian.

#1 2008-04-04 15:50:29

Anara

Mistrzyni zabawy z życiem..

Skąd: Stajnia Konan
Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 295
Rasa (np. Wilk, elf itp.): koń, drowka
Klasa(np. Mag, wojownik itp.):: wierzchowiec, kpłanka
Płeć: klacz
Charakter(czyli: Dobry, Neutralny, Zły lub podobny): neutralny
Z kąd pochodzisz(wymyślona kraina): Z nicości
WWW

Mistrzowie RPG

MRPG można podzielić na dwie grupy, tych którzy piszą w tematach wspólnych czyli te osoby, którym akurat podoba się prowadzić temat i tych którzy zostali zaliczeniu do grupy mistrzów. Ci drudzy mogą prowadzić RPG dla wybranych osób czyli prywatne (zob. "początek"), mają już doświadczenie oraz pewną wiedzą i zawsze rację.

Aby zostać MRPG należy poprosić administratora bądź moderatora o przyznanie gry próbnej czyli możliwości utworzenia RPG dla jakiejś osoby, w czasie rozgrywki można będzie spodziewać się niezapowiedzianych odwiedzin przez adminów, moderatorów czy też mistrzów, nie zawsze ograniczą się one jedynie do obejrzenia ale czasem nawet włączą się ze swymi postaciami do gry, by na własnej skórze obejrzeć twój styl. Jeśli zostaniesz zaakceptowany dostaniesz się do grupy i będziesz mógł dalej prowadzić grę, jeśli nie temat po poinformowaniu cię zostanie zamknięty (ok. miesiąc czasu to próba).
Aby starać się o grę próbną trzeba mieć min. 40 postów (oczywiście napisanych w RPG i dłuższych niż 1 zdanie)
Czyste konto ( brak banów)

Do RPG prywatnego można przyłączyć się tak jak napisano w temacie "początek" albo wysłać PW z prośbą o utworzenie nowego RPG przez mistrza.

Administratorzy są zawsze mianowanymi MRPG niezależnie od tego, że nie są zapisani do tej grupy.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nie mów mi jak mam żyć, bo to nie ty będziesz za mnie umierać!!!
         Wszelkie zbiorowe pojednanie obracam w jedność -1
Wychoduj sobie smoka
Me zwykłe siodło

Zła? - być może. Dobra? - a czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie.
Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSzynszylek.pl psycholog Piła Skup laptopów warszawa