Animal World

Nasz Świat...Nasze życie...

Ogłoszenie

Forum zmieniło adres. Obecnie forum działa na adresie: http://animalworld.iforums.pl/index.php Wiele zaszło zmian.

#31 2008-05-29 20:49:02

Itaczi Uczicha

Członek Akatsuki

11075532
Zarejestrowany: 2008-05-08
Posty: 113
Rasa (np. Wilk, elf itp.): Człowiek
Klasa(np. Mag, wojownik itp.):: mistrz ninja
Płeć: męszczyzna
Charakter(czyli: Dobry, Neutralny, Zły lub podobny): zły
Z kąd pochodzisz(wymyślona kraina): konocha

Re: straszne historie

a co natą powiecie
Nadia miała 10 lat,nie była ładna,ale miała mnóstwo przyjaciół.Któregoś dnia firma rodziców splajtowała i musieli się przenieść do innego miasteczka Salensvile.Nadia pożegnała się z przyjaciółmi i z żalem w sercu pojechała.Było tam dosyć dziwnie.Wiał porywisty wiatr wszystko wydawało się szare.Naprzeciwko ich domu stało Wesołe miasteczko,od lat nieczynne było wręcz upiorne.Była noc,dziewczynka nie mogła zasnąć,a o północy usłyszała dziecięcy śmiech i piski maszyn.Wyjrzała przez okno i zobaczyła dzieci bawiące się w Wesołym Miasteczku.Następnego dnia o północy,nieświadoma niczego poszła się tam bawić.Gdy weszła nagle dzieci ucichły,a starsza dziewczynka,która miała czerwone oczy powiedziała "Mamy następną ofiarę.Wszystkie dzieci się zaśmiały i rzuciły się na nią rozrywając ją na kawałki.Jadły jej mięso i coraz bardziej ich oczy stawały się czerwone.Rodzice niepokoili się o Nadię,a o północy usłyszeli pisk dzieci i wołanie ich córki "Mamo,tato ja się tu troszkę pobawię".Od staruszki mieszkającej obok nich dowiedzieli się,że gdy miasteczko było czynne pewna dziewczynka spadła z Koła Młyńskiego.Jej niespokojna dusza krążyła po Wesołym Miasteczku,które po tym wpadku zamknięto i nie chcąc sama się tam bawić zabijała dzieci.


ja jestem tym który nie przemija najpotężniejszy członek klanu uczicha i jeden z najsilniejszych członków akatsuki

srebro - 0 sztuk
złoto - 9980szt
bronie:
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:eB9 … 8Large.jpg

moje Jutsu:
- Kawarimi no Jutsu,

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Bruksela minikoparka kraków psychoterapia Piła